Kariera w Profil-u

Sprawdź nasze oferty pracy

Zainteresowanie aplikacją na dane stanowisko prosimy zgłaszać mailowo wraz z CV na paulina@profil-hurt.pl z zaznaczeniem stanowiska.

Obowiązki:

– składanie zamówień wg zapotrzebowania oraz harmonogramów,
– tworzenie harmonogramów dostaw,
– utrzymywanie stałej współpracy z kontrahentami,
– poszukiwanie nowych dostawców,
– negocjacje,
– wprowadzanie dostaw do systemu,
– kontrola cen,
– tworzenie raportów,
– reklamacje.

Wymagania:

– pracowitość,
– komunikatywność,
– samodzielność i dobra organizacja czasu pracy,
– optymistyczne nastawienie,
– wysoka motywacja i chęć do pracy,
– pewność siebie w negocjacjach,
– umiejętności matematyczno – techniczne na poziomie minimum średnim.

Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, nie wymagane.

Oferujemy:

– stabilne, długoterminowe zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie PROFIL zajmującej się produkcją i dystrybucją materiałów opakowaniowych (folia stretch, kartony itp.)
– umowę o pracę,
– wolne weekendy,
– praca stacjonarna w biurze w Żorach,
– karta multisport.

Rekrutacja będzie przeprowadzona na podstawie przesłanego CV oraz kilku słów o sobie w mailu na adres: paulina@profil-hurt.pl.

Szukamy osób zaangażowanych w powierzone obowiązki, uśmiechniętych i pozytywnych. Jeśli spełniasz wszystkie nasze wymagania, zachęcamy do zgłaszania swojej kandydatury.