KILKA SŁÓW O NASZEJ FIRMIE

PROFILKilka słów o naszej firmie

PROFIL Opakowania od 2014 roku rozwija się w branży opakowań. 

Nasza firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości folii w tym folii stretch, kartonów klapowych, fasonowych oraz butelek PET, co potwierdza certyfikat ISO 9001. 

Zajmujemy się również importem oraz dystrybucją materiałów opakowaniowych, aby kompleksowo sprostać oczekiwaniom naszych partnerów biznesowych.

Dbamy o zadowolenie klienta na rynku polskim oraz zagranicznym. Z biegiem lat możemy pochwalić się szeroką ofertą opakowań którą na bieżąco poszerzamy. Nasze produkty powstają zgodnie z najnowocześniejszymi technologiami, a doświadczenie naszych pracowników daje nam możliwość do ciągłego rozwoju.

Naszą misją jest oferowanie Klientom wyjątkowych, nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań, pozwalających spełniać każde oczekiwanie. Indywidualne podejście do Klienta jest naszym priorytetem.

Od lat poświęcamy najwięcej czasu i uwagi na jakość oferowanych przez nas produktów. Z biegiem czasu rozwinęliśmy nasz system logistyczny, by móc oferować krótkie terminy realizacji oraz własny transport. Ciągłe poszerzanie się naszej działalności umożliwiło nam oferowanie naszym stałym Klientom utrzymywanie stoków magazynowych.

Od 2023 roku zajmujemy się także recyklingiem – więcej informacji w zakładce Recykling.

Skontaktuj się z nami i zobacz,
co możemy Ci zaoferować