KILKA SŁÓ O NASZEJ FIRMIE

PROFILKilka słów o naszej firmie

PROFIL Opakowania od 2014 roku rozwija się w branży opakowań. Nasza firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości folii w tym folii stretch, kartonów klapowych, fasonowych oraz butelek PET co potwierdza certyfikat ISO 9001. Zajmujemy się również importem oraz dystrybucją materiałów opakowaniowych, aby kompleksowo sprostać oczekiwaniom naszych partnerów biznesowych.
Dbamy o zadowolenie klienta na rynku polskim oraz zagranicznym. Z biegiem lat możemy pochwalić się szeroką ofertą opakowań którą na bieżąco poszerzamy. Nasze produkty powstają zgodnie z najnowocześniejszymi technologiami, a doświadczenie naszych pracowników daje nam możliwość do ciągłego rozwoju.
Naszą misją jest oferowanie Klientom wyjątkowe, nowoczesne i innowacyjne rozwiązania pozwalające spełniać każde oczekiwanie. Indywidualne podejście do Klienta jest naszym priorytetem. Od lat poświęcamy najwięcej czasu i uwagi na jakość oferowanych przez nas produktów. Z biegiem czasu rozwinęliśmy nasz system logistyczny, by móc oferować krótkie terminy realizacji i własny transport. Ciągłe poszerzanie się naszej działalności umożliwiło nam oferowanie naszym stałym Klientom utrzymywanie stoków magazynowych

Skontaktuj się z nami i zobacz co możemy Ci zaoferować